بيوگرافي و زندگينامه يوسف زماني - ليست آهنگ ها و فول آلبوم اين خواننده براي دانلود
يوسف زماني خواننده معروف و مشهور اين روزهاي عرصه موسيقي متولد 14 تيرماه سال 1371 در تهران هست. وي که در رشته مديريت بازرگاني در دانشگاه مشغول به تحصيل شد پس از مدتي و عدم علاقه کافي به اين رشته تحصيلي با تغيير گرايش به رشته استوديو رفت و در اين زمينه مشغول به تحصيل شد.

به گفته يوسف زماني در ابتدا به صورت مبتدي وارد عرصه موسيقي شد و در ابتدا با مخالفت خانواده روبرو شده بود و از اين کار وي رضايتي نداشتند و اين مخالفت ها ادامه داشت تا زماني که براي اولين بار در دوراني که در خدمت سربازي بود وارد برنامه ي زنده ي تلوزيوني شد. پس از آن مخالفت هاي خانواده اش کاهش يافت و خانواده اش متوجه شده اند که وي در زمينه موسيقي و آهنگ استعداد فراواني دارد.

يوسف زماني مي گويد :

"هم اکنون در استوديو شخصي خودم فعاليت مي کنم و اميدوارم بتوانم در ادامه ي کارم موفق تر باشم و بتوانم کارهايي بسازم که دلنشين باشند و در دل هوادارانم بنشيند و مرا حمايت کنند."

شباهت صداي يوسف زماني به مرتضي پاشايي
نکته جالب توجه اينست که صداي يوسف زماني شباهت بسياري به صداي مرتضي پاشايي دارد و برخي پيام هاي کاربران براي وي به اين صورت است :

"سلام يوسف جان واقعن عالي حرف نداري صداتم مثل صداي مرتضي پاشايي است و واقعا خيلي دوستت دارم."

"سلام من دفعه اول که آهنگاتونو گوش کردم فک کردم مرتضي پاشايي هست صداتون عاليه."

"خداوکيلي صدات عاليه"

"بعد از مرتضي نفر اول ايراني بي ترديد"

"خداوکيلي يه چيزي ميگم طرفداري مرتضي ناراحت نشن ولي خدايي صدات بالاتره . تو هر کاري کني با مرتضي مقايسه ميشي سعي کن همين جور به کارت ادامه بدي . دوست دارت البومت شاهکاره"

علايق
يوسف زماني بسيار شوخ طبع مي باشد و با اطرافين شوخي مي کند . به گفته خودش : "خيلي شوخي مي کنم چون دوست دارم هميشه تو اين دنيايي که عمر آدما به هيچي وصل نيست ، حداقل خودم و مخاطبمو به يه خنده ي دورهمي دعوت کنم ."

صفحه شخصي يوسف زماني در اينستاگرام
يوسف زماني عکس هاي شخصي خود را در صفحه شخصي اينستاگرامش به اشتراک مي گذارد و هواداران وي که به 70 هزار نفر مي رسند نمايانگر محبوبيت وي هستند.

ازدواج و خانواده
يوسف زماني ازدواج نکرده است و مجرد مي باشد.

آخرين آثار و ليست فول آلبوم آهنگ هاي يوسف زماني در رسانه مدياک
اسمشو چي بزارم

پاييز امسال

ابرو کمون

شيک

پريزاد

منبع : 

http://ahang2020.blog.ir/

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : زماني ,يوسف ,مرتضي ,شخصي ,صداي ,پاشايي ,يوسف زماني ,مرتضي پاشايي ,صداي مرتضي ,صداي يوسف ,عرصه موسيقي ,صداي مرتضي پاشايي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار روز آنزو خرد جمعی واردات از چين تبعید نینجوتسو تهران مرکز پوست و زیبایی باران باربری تهران