بيوگرافي کامل اشوان {اشکان خدابنده لو} زندگينامه +ليست دانلود آهنگ هاي اين خواننده

اشکان خدابنده لو ملقب به اشوان (ashvan) متولد سوم مهر 1369 مي باشد که در تهران بدنيا آمده است و اکنون به حرفه خوانندگي مشغول است . وي فارغ التحصيل از رشته مهندسي عمران در مقطع کارشناسي ارشد از دانشگاه آزاد تهران مي باشد. اشوان فعاليت موسيقي خود را با گيتار الکترونيک شروع کرده و اکنون خواننده سبک پاپ مشهور و معروفي مي باشد که آثارش زبانزد خاص و عام است .

خانواده اشوان

اشکان خدابنده لو داراي يک خانواده چهار نفره است که يک برادر به نام آروان دارد و مادرش اهل طالقان و پدرش اهل دامغان مي باشد.

آغاز فعاليت خوانندگي

اشکان که کار خود را در موسيقي از 10 سالگي آغاز کرد در ابتدا به نواختن گيتار الکتريک پرداخت و بعدها به نواختن پيانو به صورت تجربي روي آورد و به مرور آهنگ سازي و نوشتن شعر را شروع کرد . همچنين مدتي در کلاس هاي سلفژ بهياد کريمي شرکت کرده است .

معروفيت و شهرت

تک آهنگ هاي اشوان موجب شد که صدايش مورد پسند واقع گردد و مشهور شود و با آهنگ “تنها شدم” و پس از آن “بهت مريضم” و “شمع هارو روشن کن” وي را به شهرت رساند.

سبک خوانندگي اشوان

اشوان همواره در تلاش است براي شعرها و ملودي هايش يک سبک عام پسند ارائه دهد و آثارش را به سبک غربي گره مي زند و خود اين موضوع را نقطه قوت ترانه هايش مي داند.

کنسرت

اشکان براي اولين بار در شهريور نود و پنج و در سن بيست و شش سالگي اولين کنسرت خود را در برج ميلاد در يک سانس برگزار نمود و بدليل استقبال زياد در دو سانس ديگر تمديد گرديد. وي تنها خواننده است که قبل از منتشر شدن آلبوم رسمي کنسرت برگزار کرده است .

حمايت از طرف پدر و مادر و دايي

اشوان از دايي اش فريدون محرابي که از فعالان راديو هست و همچنين پدر و مادرش به عنوان حاميان خود نام مي برد که مسبب حضور وي در زمينه موسيقي بودند.

فول آلبوم آهنگ هاي اشوان

اشوان آلبوم رسمي خود به نام “بهت مريضم” را منتشر کرده است که بسيار مورد توجه واقع شد.

نظر اشوان در خصوص “حامد همايون” :

“سليقه من نيست و از لحاظ موسيقيايي چيزي نداره که بتونم در موردش بحث کنم و ايشون را خواننده نمي دونم !”

ازدواج

اشوان تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است .

رابطه با علي طباطبايي

اشوان با علي طباطبايي {بازيگر} رابطه دوستي داشت . علي طبا طبايي در سال 94 به علت سکته درگذشت. وي مي گويد : “قرار بود علي در سال 95 برگزار کننده اولين کنسرت من باشد.”

کاوه يغمايي خواننده مورد علاقه وي است .

از رکوردهاي او فروختن هجده هزار بليط در نه سانس مي باشد که برايش يک رکورد محسوب مي گردد.

اشوان در اينستاگرام

اشوان در صفحه اينستاگرام خود به انتشار آثار جديد و عکس هايش مي پردازد و بيش از يک ميليون فالوور دارد.

تمام آثار و دانلود اهنگ هاي اشوان (اشکان خدابنده)

دارم عاشق ميشم

تولد

منو درياب

دوباره تو

من آدم روياي تو نيستم

شمع ها رو روشن کن

چه خوبه حالم

حواست نيست

بعد من

واي قلبم

قرار

هنوزم ميشه

تنها شدم

قلبم جونم

چرا گريه کردم

بهت مريضم

بيوگرافي و زندگينامه اشوان {اشکان خدابنده لو} به همراه تک آهنگ هاي اين خواننده از رسانه مدياک براي دانلود و پخش آنلاين در دسترس مي باشد .

منبع : https://bankemardom.ir/1398/08/01/139312/

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اشوان ,خدابنده ,خواننده ,آهنگ ,کرده ,کنسرت ,{اشکان خدابنده ,اشوان {اشکان ,اولين کنسرت ,آلبوم رسمي ,بهت مريضم” ,اشوان {اشکان خدابنده ,کامل اشوان {اشکان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چند در چند دارو رسان DigiComics اهل سنت و جماعت مجله پزشکی زیبایی و سلامت براي تو Paul یک فنجان قهوه به طعم تلخ زندگی برگزار کننده مجالس عروسی و تشریفات ازدواج عکاس